SZCZENIĘTA
OWCZARKA NIEMIECKIEGO
NA SPRZEDAŻ

PLANOWANE MIOTY
RODOWODOWE SZCZENIAKI
DOMOWA HODOWLA

Szczeniaki na sprzedaż

MATKA

BEJA
Matador

Beja Matador - Owczarek Niemiecki Wrocław
Beja Matador – Owczarek Niemiecki Wrocław

OJCIEC

NORBI
vom Haus Tchorz

NORBI vom Haus Tchorz
Norbi vom haus tchorz

SZCZENIĘTA PO WSPANIAŁYCH RODZICACH!
ZAREZERWUJ!

Kolejny cudowny miot w naszej domowej hodowli owczarków niemieckich.

16 stycznia 2018r. przyszły na świat piękne i zdrowe szczenięta owczarka niemieckiego – dwie suczki i dwa pieski.

Mamą jest nasza BEJA Matador – utytułowana suczka, zwyciężczyni wielu wystaw – jest Championką Polski. Matka szczeniąt posiada wyszkolenie BH i IPO2. Potwierdzeniem jej wartości hodowlanej jest zarówno polska jak i niemiecka licencja hodowlana (Korung).

Tatą szczeniąt jest NORBI vom Haus Tchorz – pies o silnej i zrównoważonej psychice, młody reproduktor o silnym pigmencie i prawidłowej budowie anatomicznej. Pies ma wyszkolenie IPO1 – jest w trakcie szkolenia do IPO2. Norbi jest synem pięknego i utytułowanego psa – WILLY vom Kuckucksland!

Obydwa psy są dopuszczone do hodowli  ze względu na pozytywne prześwietlenia stawów wykonane w Niemczech – ED-Normal/HD A f.-normal. Psy mają potwierdzone DNA.

Wierzymy, że połączenie tych dwóch psiaków da szczególnie wartościowe szczenięta, które sprawdzą się zarówno w roli psa rodzinnego jak i psa, który będzie zdobywał czołowe lokaty na wystawach.

Zadzwoń już dziś i zarezerwuj szczeniaka owczarka niemieckiego  – tel. 608 043 595

Odbiór szczeniąt w połowie marca 2018r. we Wrocławiu.

Archiwum – Miot „B”

MATKA

BEJA
Matador

Beja Matador - Owczarek Niemiecki Wrocław
Beja Matador – Owczarek Niemiecki Wrocław

OJCIEC

WUTZ
vom Haus Tchorz

Wutz vom Haus Tchorz
Wutz vom Haus Tchorz

SZCZENIĘTA PO WYBITNYCH RODZICACH!

W naszej domowej hodowli owczarków niemieckich 13 grudnia 2016r urodziły się szczeniaki owczarka niemieckiego po Beji Matador i Wutz vom Haus Tchorz – wielokrotnych zwycięzcach wystaw. Rodzice są psami z pięknym eksterierem oraz zrównoważoną psychiką. Matka szczeniaków posiada wyszkolenie BH oraz IPO2. Jest Championką Polski, na najważniejszej wystawie krajowej w 2016r. zdobyła tytuł V8 i oczywiście zaliczyła testy psychiczne. Beja Matador posiada dożywotnią polską licencję hodowlaną FCI / ZKwP oraz niemiecką licencję – Korung (spełnia warunki niemieckie dotyczące hodowli owczarków niemieckich). Wutz vom Haus Tchorz to młody i silny reproduktor – syn zwycięzcy świata Sabaata von Aurelius i najlepszej polskiej suki Warrinka vom Haus Tchorz (PL Sieger 2016 – VA1, Wystawa Światowa w Niemczech w 2016r – V22!!). Wutz vom Haus Tchorz – posiada wyszkolenie IPO1. Obydwa psy są w ciągłym cyklu szkoleń i treningów.

Zadzwoń już dziś i zarezerwuj szczeniaka owczarka niemieckiego krótkowłosego – tel. 608 043 595

Odbiór szczeniąt pod koniec stycznia 2017 we Wrocławiu.

Archiwum – Miot „A”

MATKA

BEJA
Matador

Beja Matador - Owczarek Niemiecki Wrocław
Beja Matador – Owczarek Niemiecki Wrocław

OJCIEC

HUNTER
vom Haus Tchorz

Hunter vom Haus Tchorz - owczarek niemiecki
Hunter vom Haus Tchorz – owczarek niemiecki

SZCZENIĘTA Z MIOTU „A”

W naszej domowej hodowli owczarków niemieckich 20.09.2015r. na świat przyszły dzieci po Beji Matador i Hunter vom Haus Tchorz – wielokrotnych zwycięzcach wystaw.

Wszystkie maluchy znalazły swoje kochające rodziny, my – jako hodowcy – utrzymujemy stały kontakt z właścicielami – dzięki temu wiemy jak rosną nasze pociechy 🙂